Jakie są objawy przyspieszonego metabolizmu?

Przyspieszenie metabolizmu naturalnie jest jednym z podstawowych działań, aby pomóc schudnąć. Szybszy metabolizm pozwoli Ci schudnąć szybciej i skuteczniej, ponieważ ciało będzie spalić każdą minutę dnia większą ilość kalorii, ale jak zrobić wiem, że jeśli mój metabolizm przyspieszył?

Co rozumiemy przez metabolizm?

szybki metabolizm - jak to osiągnąćMetabolizm termin odnosi się do procesu chemicznego, który odbywa się w nasze ciała na bieżąco przez całe życie. Składa się z otrzymywania kalorii dla energii wymaganej przez nasz organizm do spełnienia każdego z ich funkcji i systemów i podmiotów uczestniczących, takich jak oddychanie, regeneracji komórek, pompuje krew, układ pokarmowy…

Energia konieczna do przeprowadzenia tych procesów jest uzyskiwana z jedzenie jeść i jest mierzona w kalorie. Metabolizm jest aktywowany po trawienie i opiera się na resorpcji kości i transformacji produktów żywnościowych. Zbiór tych funkcji występują z prędkości obrotowej. Jeśli są one prowadzone w sposób szybki i dynamiczny odnosi się do konieczności metabolizm szybciej i odwrotnie, jeśli występują one powoli.

Od czego zależy posiadanie szybkiego metabolizmu?

Wysokości, wagi, wieku, płci, genetyka… wszystkie te czynniki określi TMB. Komórek, które tworzą tkanki mięśniowej wymaga znacznie więcej energii niż komórki tłuszczowe, tak, że osoby z większą ilość mięśni masa będzie posiadać większą TMB. Jak robią nas starsze, mamy tendencję do gromadzenia się więcej tłuszczu, i zmniejsza się Synteza białek. Może to wyjaśniać, dlaczego podstawowej przemiany materii zmniejszy się wraz z wiekiem, dlatego, nawet większe znaczenie należy zwrócić do żywności na tym etapie.

Ogólnie rzecz biorąc ludzie mają tendencję do szybkiego metabolizmu, głównie hormonalne rolę, która obejmuje większą ilość mięśni Mszy, silniejsze kości i mniej nagromadzenie tłuszczu, niż kobiety. Z tego powodu kaloryczne człowieka są wyższe. Oczywiście odgrywa rola hormonalnej u kobiet.

Metabolizmu każdej osoby jest charakterystyczne w nim, i z tego powodu, to mają tendencję do zyskać lub stracić na wadze mniej lub bardziej łatwo. Osób z nadwagą wymagają przyspieszony metabolizm, mając na uwadze, że te bardzo cienka ma być na odwrót. Widzimy, że różnica między profil i głównie jest sposób, w którym Agencja zarządza kalorii, czyli własny metabolizm szybkie lub wolne.

Przyspieszony metabolizm – dieta

Istnieje kilka rodzajów diet, które głoszą, że robi im się zwiększyć metabolizm, w celu utraty wagi. Pomimo takich potwierdzeń prawda jest taka że to nie jest coś rozstrzygający. W niektórych zwykłe kalorii ograniczenie nałożone na założeniu, że będzie to osiągnąć zmniejszenie masy ciała może prowadzić do błędu. W takim przypadku, co może się zdarzyć jest odwrotnie: do pierwszych taktów począwszy od diety, Twój metabolizm może cierpieć spowolnienie.

dieta przyspieszająca metabolizm

W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest aby wybrać rozpocząć protokół stracić tłuszczu, w których uzasadnione działania i wapiennego możemy osiągnąć cel przejdź utraty wagi (tłuszczu). Jednym z ważniejszych i oczywiście subiektywne cechy osoby, nadzorowane jest uwzględnienie kaloryczny odszkodowania. Na koniec możemy znaleźć tak zwane dni pułapki lub Cheat posiłek, które zasadniczo odpowiadają może być pretekstem do spożycia kalorii; naprawdę jeśli potrzeby kontroli ciepła (WYPYCHANY) zagwarantowanie osiągnięcia rezultatów.

Po pierwsze, główne korzyści być hormonalnej regulacji do przyspieszenia metabolizmu, powodującą zarówno poprawi metabolizm tłuszczów i węglowodanów:

  1. Zwiększenie T3 (hormonu tarczycy, który dostosowuje tempo metabolizmu)
  2. Zwiększenie stężenia leptyny (hormon sytości)

Przyspieszyć metabolizm

Tam to nie magiczna formuła… Ale możemy działać w celu wzmocnienia i zwiększenia naszego metabolizmu. W pewnym sensie jest skomplikowane, aby kontrolować tempo przemiany materii, ale jednak jeśli możemy zwiększyć ilość kalorii spalamy podczas ćwiczeń fizycznych, jak również innych działań, co robimy w naszych czasach. W rzeczywistości gdy ktoś mówi, że masz szybki metabolizm, jednym z powodów jest, bo to bardzo aktywny, a jeszcze bardziej niespokojny, niż reszta. Odpowiednia suplementacja również doskonale wpływa na sprawność metabolizmu. O jednym z takich preparatów piszemy na stronię.

Dwie najlepsze aktywności fizyczne dla metabolizm

Aktywność tlenowych i beztlenowych

Jest to wydajny sposób spożywać kalorii. Możemy zobaczyć zarówno aerobik działalności, takich jak chodzenie, jazda na rowerze, pływanie, wioślarstwo… i beztlenowych, gdzie dokładnie działania interwału treningu HIIT jest doskonałym narzędziem.

Trening siłowy

Jest to podnoszenia ładunków lub wagi. To ma bezpośredni wpływ pobudzanie wzrostu i utrzymania mięśni masa. Kolejną ogromną korzyścią jest odnośnie do poprawy zdrowia kości. Zalecenie w tym przypadku byłoby 1 godziny sesji jako maksymalnie, a przez typ procedury całego ciała, 2-3 dni w tygodniu.

Możemy połączyć oba działania, tlenowych i beztlenowych siła szkolenia, takich jak na przykład treningu HIIT i siły na drugi dzień, podczas aerobiku, jak widzieliśmy, jest coś, że ćwiczymy codziennie.

Jakie są objawy o szybki metabolizm?

Po uruchomiliśmy nasz protokół aby osiągnąć przyspieszony metabolizm, Twoje ciało zacznie doświadczać niektórych zmian fizjologicznych, takich jak następujące:

  • Wyższe poziomy energii

Organ rozpocznie się zmobilizować rezerwy energii, aby zastąpić dodatkowych kalorii, aby spełniać wszystkie jego funkcje. System energii stanie się bardziej wydajne, więc pierwszym objawem o szybki metabolizm, aby być bardziej energiczny.

  • Wzrost temperatury ciała

Przyspieszony metabolizm organizm przetwarza więcej energii, dlatego też wzrost ciepła pochodzących z mięśni. Objawem o przyspieszony metabolizm jest uczucie więcej ciepła w różnych porach dnia, zwłaszcza w chwilach odpoczynku normalny.

  • Większa potliwość ciała

Wzrost temperatury ciała występuje, reaguje w celu obniżenia temperatury produkcji potu, który następnie odparowuje. Pocenie się jest to normalne zjawisko fizjologiczne, który pozwala regulować temperaturę ciała i utrzymać stałą wokół temperatury 37° c. To jest ważne, aby wiedzieć, że jeśli wystąpi więcej potu należy zwiększyć spożycie płynów.

  • Zmiany hormonalne

Często zmiany hormonalne u mężczyzn, jest wzrost poziomu testosteronu. Testosteronu przyspiesza metabolizm, ponieważ próbuje zmienić ciało w stan anaboliczny, składając więcej białka w mięśniach. Wzrost testosteronu można doświadczyć pewnych zmian, jak czujesz się silniejszy, z więcej popęd płciowy, więcej pewności w siebie i będzie nawet odzyskać przed ćwiczenia fizyczne.

  • Zwiększenie oddychanie

Jeśli masz bardzo intensywny trening, Twoje ciało będzie starał się odzyskać szybko, zapewniając więcej tlenu i substancji odżywczych do mięśni poprzez krew i pochodną tego procesu serca i zwiększyć częstotliwość oddychania przez kilka dni po szkolenia.

  • Zwiększenie częstości akcji serca

Mają zwykle wysokie tętno w czasie odpoczynku jest objawem, że osoba ma brak aktywności fizycznej. Ale jeśli są fizycznie aktywny i szkolenia i doświadczenie wzrost tętna może być znak, że Twoje ciało jest odzyskanie od szkolenia. Organizm potrzebuje prędkość, aby odzyskać w każdej chwili dnia i metabolizmu mogą być przyspieszone przez jakiś czas. To jest wspólne, że bardzo intensywne ćwiczenia prowadzone jedną większą częstość akcji serca, chociaż konieczne jest aby upewnić się że ten symptom nie wynika z innych przyczyn.

  • Mniej uczucie sytości

Wyraźny znak, że nasz metabolizm jest przyspieszenie jest, że musimy jeść więcej żywności, aby czuć się usatysfakcjonowani, również poczucia sytości trwa mniej czasu. Dzieje się tak, ponieważ organizm trawi żywności znacznie szybciej do aktywacji enzymów trawiennych bardziej i tym samym więcej szybko rozkładają niezbędnych składników odżywczych dla odbudowy mięśni.